Duben 2009

Menší POZASTAVENÍ(jen na dva dny)

30. dubna 2009 v 16:51 | _AnDYk_ |  Blog & Me
Ahojte..moc se omlouvám, že je to tady teď takové zbrzděné, ale vůbec nemám na blog čas..venku je teplo..tak nebudu sedět u PC a přes týden je toho hodně do školy..a ikdyž je teď volno tak i tak nemám dnes ani zítra čas..takže to tady pozastavuju na dva dny..zítra večer to snad zase rozjedu a všechno přidám..od novinek ohledně Provinces of Night, přes nové paparazii fotky..také sem dám už celou verzi Any Other Day i ke stáhnutí atd..+ už konečně nastavím nový desgin..ale to vše až opravdu zítra večer-snad..tak opravdu sry..paa♥
Made by Yuli

Law & Order: Selfish-full episode

29. dubna 2009 v 15:21 | _AnDYk_ |  Law & Order:SUV
No tak včera NBC vysílala slibovaný a očekáváný díl ze seriálu Law& Order epizodu Selfish, kde si Hil zahrála♥ Epizoda je úžasná doporučují shlédnout:) Hil to hraje úžasně a mocko jí to sekne♥
Epizoda je rozdělena opět na časti..→click na celý článek:)

Hilary Hosting Herve Leger Party at Live! on Sunset

29. dubna 2009 v 15:15 | _AnDYk_ |  News [articles]
Hil bude spolupracovat s "módním domem" Herve Leger a to u příležitosti akce Live! on Sunset v Los Angeles.
Hosté Lubov & Max Azria, Gerard Guez & Rose Jackie a Hilary Duff, spolu s dalšími celebritami a VIP se sejdou v jednou nejprestižnějších módních domů Herve Leger. Proběhne výstava šatů a dalšího oblečení, které na sobě měli celebrity od návrháře jménem Max Azria..mezitím bude některé celebrity vystupovat(doufám že i Hil..už dlouho nikde nezpívala), dále bude připravené občerstvení, pití a jiná zábava:)

KDY:
Středa, 6. května 2009
7:00 9:00 p.m.

KDE:
LIVE! On Sunset
8801 West Sunset Boulevard
West Hollywood, CA
Made by Tatikheun
Kdybych bydlela někde poblíž určo bych se šla podívat xD

Leaving a Medical Building In Beverly Hills-27.4.09

29. dubna 2009 v 15:04 | _AnDYk_ |  2009 (candids)
Ahojte tak jsem tady xD včera jsem dávala video, kde Hil opouštěla kliniku v BH, dneska se objevily fotky, ale jen dvě..i tak to Hil mocko sluší♥a ti novináři byli otravní..
free image host free image host

Info-28.4.09

28. dubna 2009 v 18:49 | _AnDYk_ |  Blog & Me
Ahojte..dnes jsem toho na to že nemáš vůbec čas dala celkem dost:) Vím že rapidně klesla návštěvnost, ale za to si opět můžu sama..takže OKey:) Jinak mám ještě pár novinek či informací (ohledně provinces of night atd..), ale ty sem opravdu dám až jindy...popř dnes večer(ale to tak na 5%) jinak co bych chtěla večer stihnout..dát sem new design který už je doufám hotový:) včera už byl skoro celý;) a je nádherný..doufám že se vám bude líbit:) opět moc děkuju Ashley♥pak dám více info..tak zatim paa
Made by Amy ----------------- Image Hosted by ImageShack.us

Rumored “WGU” Tracklist

28. dubna 2009 v 18:44 | _AnDYk_ |  WGU: information
Mám tady pro vás neoficiální tracklist pro soundtrack CD k filmu What Goes up:)

"Any Other Day" - Hilary Duff
"Kidz (Who Never Grew Up)" - Innocent Bystanders
"Never Comin Back" - Innocent Bystanders
"Teenage Moments"- Innocent Bystanders
"Under Wraps" - Innocent Bystanders
"You Make Me Weak At The Knees" - Electrelane
"Cut And Run" - Electrelane
"Two For Joy" - Electrelane
"Blue Straggler" - Electrelane
"Heroes" - David Bowie
"Fills" - Anthony "Tony" Miranda
Další interpreti pak jsou Roddy Bottum, Al Sgro & The Brendan Hines, and Jeremy Wall. Celkem bude na CD 17 skladem ze tří nakladatelství-Amherst Records, EMI Records Ltd, a Too Pure Records Ltd.


Hilary is a Good Kisser?

28. dubna 2009 v 18:37 | _AnDYk_ |  WGU: information
Mark Polish scénarista a herec filmu Stay Cool chválí Hilary za její líbací scény. Sám se k tomu vyjádřil takhle: "Bylo to velmi pěkné, Hil byla velmi velkorysá a laskavá. dávám 10 bodů z 10."
No co k tomu dodat xD
Made by Melissa

“What Goes Up” Premiere Dates-abbreviated

28. dubna 2009 v 18:32 | _AnDYk_ |  WGU: information
Dnes jsem zde dávala data premiér Stay Cool v jednotlivých městech, ale tak zašmodrchaně..a tak to tady dávám znova a jen tak stručně:)

Theatrical Premiere - May 28
Los Angeles, California

First Run Cities - May 29
Buffalo, New York
Chicago, Illinois
Cleveland, Ohio
Denver, Colorado
Las Vegas, Nevada
Los Angeles, California
Minneapolis, Minnesota
Toronto, Ontario
Vancouver, British Columbia

Hilary visits Normandie Elementary School in LA-27.4.09

28. dubna 2009 v 14:38 | _AnDYk_ |  2009 (events & appearances)
Jistě víte, že Hil je hlavní představitelkou akce Blessing in a Backpack, jedná se o "charitu" která pomáha hlavně mladým dětem z chudých čtvrtí.
V únoru se konalo hodně akcí z Blessings in a Backapck, od té doby nic. Až včera nečekaně Hil navštívila Normandie Elementary School. Dříve se o tom ani nepsalo takže to bylo asi nečekané. Hil opět pomáhala zabalit dětem balíčky na víkend a jinak si s nimi "hrála" a dělala jiné činnosti.

Fotky jsou úžasné určo mrkněte..těším se na videa, ale fakt fotky jsou fakt moc hezu♥a Hil je moc hodná:)
A vypadala úžasně..moc jí to slušelo♥
A ty momentky některé nemají chybu..jde vidět že si to užívala a že práci s dětmi má moc ráda:)
(Na některých fotách nejde vidět hlava nebo tak..stačí kliknout pro zvětšení)
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
krása že♥těším se na videa:)

Hilary Leaving A Medical Building In Beverly Hills-27.4.09

28. dubna 2009 v 14:34 | _AnDYk_ |  2009 (candids)
Objevilo se krátké video ze včerejška kdy Hil s Mikem opouštěli kliniku v LA. Nevím proč tam byla..ale fotky zatím žádné nejsou, snad se nějaké objeví protože jí to moc seklo:)
Video je ale opravdu krátké:)

“Stay Cool” Reviews

28. dubna 2009 v 14:16 | _AnDYk_ |  SC: information
Je pár dní pro premiéře Stay Cool a už se objevují kritiky..většinou kladné:)
Většina lidí co hodnotila film říkala že je sladký a vtipný. Museli se prý smát když došlo na líbací scénu s učitelem a že i jinak to je moc hezu film:)
Všem se také líbíl soundtrack:)

PS:jsem ráda, že se film líbí a už se na něj těším:)

Nadruhou stranu se objeivlo i pár záporných kritik, ale těch bylo podstatně méně než těch kladných:) Někteří říkají, že je film nudný a bez štávy, ale zase že to Hil moc hezu zahrála.

Tak jasně..všichni nemůžou mít rádi jeden film xD ale těší mě, že film sklidil úspěch a už aby byl u nás:)
Hilary Duff Stay Cool

“What Goes Up” Premiere Dates

28. dubna 2009 v 14:09 | _AnDYk_ |  WGU: information
Už jsem psala mnohokrát( aje to i v kalendáří nalevo v menu), že film "What Goes Up" bude mít premiéru již už skoro za týden-v pátek 8.května na Buffalo Niagra Film Festival v 19:15 hod.

Další premiéry v jiných městech se pak budou konat 28. a 29. května 09.

Film bude mít v LA premiéru právě 28. května a to u příležitosti akce First Run Cities. Pak se film "rozešle" do dalších měst včetně Buffala pak Chicago, Cleveland, Denver, Las Vegas, Minneapolis, New York, a dvě města z z Kanady: Toronto a Vancouver.

Pokud bude film úspěšný v těchto městech tak se film pošle do ostatních měst a doufejme i států :)

Podle jedné stránky je možnost vyhrát letenku na premiéru v LA, dokonce je všechno v ceně i hotel:)
O stránce jako takové ale nebyla ani zmínka, takže teď k tomu nic dalšího nevím.

http://www.hilarynews.com/wp-content/uploads/2009/04/what-goes-up-poster.jpg

Eso #6-Reach Out

27. dubna 2009 v 18:33 | _AnDYk_ |  News [charts]
Ahojte, vůbec jsem si nevšimla že Hil a její klip Reach out je v hitparádě Eso..a to už 3.týdny..jenže já Eso v sobotu nestíhám xD a teď jsem jen tak na něj najela na webu a co nevidim..Hil je ZATIM na 6. místě :) Což je moc hezu..můžete však pro ní ještě dále hlasovat, takže kdo má rád klip a písničku Reach Out a samozřejmě chce podpořit Hil tak neváhejte a hlasujte :)
hlasuj tady:click

First Look: Olivia Thirlby in What Goes Up

27. dubna 2009 v 15:32 | _AnDYk_ |  WGU: videos, other
Mám tady video s rozhovorem s Oliviou Thribly, která si zahárla po boku Hil ve filmu What Goes Up..ikdyž mě tenhle žánr filmu moc nebere..vcelku se na něj těším a jsem na něj zvědavá xD no uvidíme:) Jinak na videu můžeme vidět další sestřihy z filmu:)

Hilary & Mike Shopping at Vons Supermarket-26.4.09

27. dubna 2009 v 15:31 | _AnDYk_ |  2009 (candids)
Už jsem to psala několikrát, že se Hil v sobotu vrátlia z new Yorku, kde se konala premiéra "Stay Cool" a také natáčela Provinces of Night, které ale natočené ještě není.
Po "delší" době se vrátlia domů a tak musela jít na nákup-jídlo atd, a že to teda byl pořádnej nákup xD
Doprovázel ji i Mike a oběma to strašně moc slušelo..Hil byla oblečená jen tak jednoduše, ale vypadala úžasně:)a ten klobouček jí sluší xD
A když to teda shrnu..Hil byla včera-26.4.09 s Mikem nakupovat v Vons Supermarket:)
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Hilary´s new tatoo & piercing

27. dubna 2009 v 15:16 | _AnDYk_ |  Tattoos
Určo jste si všimli, že Hilna premiéře Stay Cool odhalila své nové tetovaní:) Je jemné, není přeplácané a mi s emoc líbí:)
A co že si to nechala vytetovat??
"Ma Petite"
(nwm co to znemaná ani z jakéhého je to jazyka, pokud někdo ví..plsky napište...díky)
a tady ještě na připomenutí-tetování, které má už déle =o)
Tentokrát si nechala vytetovat "Let It Be", podle známé písničky od Beatles:)

Určo jste si taky všimmli že má Hil "piercing" v uchu:)na premiéře tam měla takovou bílou "zicherajzku" xDnebo jak se to řekne..moc se mi to líbí:)

Hilary at Trobeca Film Festival-"Stay Cool" premiere

27. dubna 2009 v 14:56 | _AnDYk_ |  Events Videos
Objevilo se další video z premiéry Stay Cool, tentokrát focení při after party..fotešky jsem už dávala:)
Musím znova říct, že Hil vypadala nádherně♥

Hilary Duff Single "Any Other Day" Station update

27. dubna 2009 v 14:54 | _AnDYk_ |  News [music/movies/projects]
Ahojte..objevil se seznam rádií, které jako první začnou hrát novou písničku od Hil a to "Any Other Day"

WPRO Providence, Rhode Island
WBLI Nassau Long Island, New York
KIIS Los Angeles, Kalifornie
KZZP Phoenix, Arizona
KHTS San Diego, Kalifornie
WNTQ Syracuse, New York
WAKS Cleveland, Ohio
WZEE Madison, Wisconsin
KRQQ Tucson, Arizona
WAOA Melbourne, Florida
WNCI Columbus, Ohio
Z100 v New Yorku, New York
KVUU Colorado Springs, Colorado
KNGY San Francisco, California
WDRE Long Island, New York
WNYZ New York, New York

Písnička se začne, ale vysílat až někdy po oficiálním vydání (4.5.09) celého soundtracku k filmu What Goes Up, pro který Hil tuto písničku nazpívala:)

Law & Order: SUV-promo posters

26. dubna 2009 v 14:13 | _AnDYk_ |  Law & Order:SUV
Objevily se dva promo plakáty k epizode Selfish ze seriálu Law & Order, kde si Hil zahrála:) Epizoda se bude vysílat už 28.4.09 na NBC:)


poster-behind the scans:


Hilary #71 on FHM’s Sexiest

26. dubna 2009 v 14:11 | _AnDYk_ |  News [charts]
Mno Hil letos skončila 71. v žěbříčku FHM´s Sexiest, zdá se to špatné místo na to že byla loni 8., ale vůbec je dobré, že se vlezla do první 100 =o) Vždyť jsou to ženy z celého světa:)
Gratuluju :)

What Goes Up - DVD

26. dubna 2009 v 14:06 | _AnDYk_ |  WGU: information
Už jsem psala mnohokrát že 16. června výjde What Goes Up na DVD:) teď jsou tady podrobnější informace:)
What Goes Up
Název: What Goes Up
Formát: DVD
Délka: 115 min.
Jmenovité R: R
Vydáno: 16. června 2009
SRP: $ 24,96
Hrají: Steve Coogan, Hilary Duff, Max Hoffman, Josh Peck, Molly Shannon, Olivia Thirlby
Režie: Jonathan GLATZER
Výrobce: Jonathan GLATZER, RD Robb
Žánr: Drama
CC: English (US)
Mezisoučet: English (US)
Podoblast: English (US)

No tu podoblast atd vůbec nechápu, ale to je fuk xD
Už se těším na premiéru i na film..jsem na něj zvědavá mno:)


Arriving at LAX with Mike-25.4.09

26. dubna 2009 v 13:55 | _AnDYk_ |  2009 (candids)
Mno takže Hil je zpět v LA:) Tady mám candid ze včerejška kdy se právě opuštěla letiště v LA:)
Vypadala úžasně♥Měla krásné vlásky a prstě všechno:)
free image host free image host free image host free image host

Hilary´s Twitter Account ??

26. dubna 2009 v 13:52 | _AnDYk_ |  News [articles]
Ahojte tak jsem se tu konečně dostala xD
A mám zajímavou novinku Hil řekla, při jednom z mnoha rozhovoruů na premiéře Stay Cool, že její asistent ji vytvořil účet na portálu Twitter. Zároveň, ale říká, že na PC nemá vůbec čas a že když už jo tak na něm neumí a že by byla bez Mika ztracená xD No ještě že ho má:)

Doufám, že si Hil občas najde čas a že se na tom naučí, aby nám mohla nechávat nějaké zprávy, zážitky atd:)


Tribeca Film Festival Portraits by Larry Busacca

26. dubna 2009 v 11:38 | _AnDYk_ |  2009 (photoshoots)
Ahojte..mno objevily se celý set fotek, které Hil nafotila společně s ostatními herci z filmu Stay Cool pro Tribeca Film Festival:) Fotografkou byla Larry Busacca a Hil to opravdu mocko seklo....nádhera no:)
PS:pár fotek z tohohle shootu jsem už zde dávala, ale tohle by měly být všechny:)
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Info-25.4.09

25. dubna 2009 v 10:21 | _AnDYk_ |  Blog & Me
No tak jsme zde hodila všechny fotky z premiéry a vše ostatní co se objevilo..až na menší věci, které sem dám opravdu až budu mít čas..což dneska asi nebude protože jdem na oslavu atd atd..a prstě vůbec nestíhám..takže jsem ráda, že jsem zde vůbec hodila tady to co jsme dnes hodia xD Jinak mám ještě pár fotek z premiéry ale ty sem dám až někdy jindy..hlavně že tady jsou ty základní;)
Ještě jednou sry..že jsem to zde dala tak "pozdě" ale opravdu nebylo kdy..a omlouvám se taky SB..oběhnu vás až bude prstě čas:)
Made by Shelley
PS:Hil byla na premiéře a všude prstě úžasná..moc se mi fotky líbí♥a co Vám?? =o)
tak zatim paa

Hilary Duff Walks for a Good Cause

25. dubna 2009 v 10:15 | _AnDYk_ |  Others Videos
Tady je video kde Hil vyzývá lidi aby se připojily k akci AIDS Walk New York, která se uskuteční 17. května..více info zde:click


Law & Order: SVU episode "Selfish" PROMO guest Hilary Duff

25. dubna 2009 v 10:12 | _AnDYk_ |  Law & Order:SUV
Noa ted už úplná odpočka z premiéry Stay Cool :)
Objevilo se promo video k epizode Selfish ze serílu Law & Order, kde si Hil zahrála =o)
Hil tam vypadá nádherně a už se těším na celou epizodu:)

'Stay Cool' After Party-23.4.09

25. dubna 2009 v 10:09 | _AnDYk_ |  2009 (events & appearances)
Mno a tady už fotešky z "konce" premiéry, tedy z After Party:) Hil vypadla ještě lépe než na ostatních fotkách..prstě k tomu nemám slov, strašně moc se mí líbí všechno co na sobě měla a jí to mocko slušelo..ty vlasy atd..no nádhera♥
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Stay Cool Premiere at Tribeca Film Festval-interview

25. dubna 2009 v 10:00 | _AnDYk_ |  Events Videos
Rozhovor s Hil na premiéře Stay Cool♥ Já si to poslechnu až budu mít čas..teď opravdu nestíhám..
Hj fakt se mi moc líbí jak byla oblečená:)

DirecTV & Tribeca Film Festival Party-23.4.09

25. dubna 2009 v 9:58 | _AnDYk_ |  2009 (events & appearances)
Tady další fotky z premiéry, tentokrát z "party" společnosti Direct TV, která spolupracovala s natáčením Stay Cool:)
free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Shopping in NY-23.4.09

25. dubna 2009 v 9:54 | _AnDYk_ |  2009 (candids)
Malinká odbočka z premiéry:) Hil si ještě před premiérou zašla na nákupy..vypadala nádhrně;) V tomhle oblečení také nafotila shoot pro premiéru, který jsem zde dávala už ve čtvrtek večer :)
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

At the Screening of 'Stay Cool' - 2009 Tribeca Film Festival-23.4.09

25. dubna 2009 v 9:51 | _AnDYk_ |  2009 (events & appearances)
Ahojte..moc se omlouvám, že to všechno hážu sem až dneska!!opravdu moc sry..ale včera nebylo kdy a dneska taky budu ráda když to sem stihnu všechno dát..takže moc sry:)

Tady jsou nádherné fotešky z premiéry filmu Stay Cool na Tribeca Film Festivale;) (23.4.09)
Hil doprovázel Mike a oboum to mocko slušelo..Hil měla moc hezu sukni i triko a celkově vypadala fakt moc hezu:)
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
Fakt ji to moc slušelo:)

Sry moc, ale zítra až večer:)

23. dubna 2009 v 22:03 | _AnDYk_ |  Blog & Me
Ahojte..sry moc se omlouvám, ale zítra sem hodím vše co se objeví až večer..nebudu doma takže ani u PC..sry..vcelku mě to "štve" protože se určo objeví další fotky atd z premiéry Stay Cool♥mno tak se omlouvám, ale hodím to tady sem až večer:) Tak zatim ahoj..
Made by Eliana

Arriving to the Tribeca Film Festival in NYC-23.4.09

23. dubna 2009 v 22:00 | _AnDYk_ |  2009 (candids)
Ahojte..mám pro vas úžasnou zprávu!! Hil se zúčastní premiéry filmu Stay Cool na Tribeca Film Festivale;) Premiéra se koná dnes a zde je candid když ji paparazzi přistihli, když tam šla:) Hil už nafotila photoshoot pro tuto událost a to dnes..shoot už jsme zde dala:)
A musím znova napsat, že jí to mocko sluší..opravdu vypadá suprově:)
Čekám na fotky z "červeného koberce" a taky nějaké videa atd..ale to se objeví asi až večer a to budu chrupkat..takže zítra to tady snad bude(pokud se to objeví)♥
free image host free image host free image host

“What Goes Up” Soundtrack Out May 4

23. dubna 2009 v 20:13 | _AnDYk_ |  WGU: information
Mno..je tady novinka ohledně soundtracku k filmu What Goes Up.

Celé CD výjde už 4. května 09 tedy jen 2 dny před premiérou tohoto filmu :-)
Jak už jistě víte a mnoho z vás už slyšelo úryvky z písně "Any Other Day" kterou Hil právě pro tento film nazpívala a sama složila:-)

Na CD jinak budou tihle interpreti a jejich písničky:
Innocent Bystanders ("Under Wraps", "Kidz (Who Never Grew Up)," "Never Comin Back," and "Teenage Moments"), Electrelane ("You Make Me Weak At The Knees," "Cut And Run," "Two For Joy," and "Blue Straggler"), Roddy Bottum, Al Sgro & the Brendan Hines, Jeremy Wall, Anthony Miranda, Spyro Gyra, a remix Davida Bowie's "Heroes".

(vyznačení jsou interpreti, kteří tam mají více písniček-vyznačeno aby se v tom dalo vyznat:-))

Soundtrack CD bude hned k dispozici na internetových obchodech jako je iTunes nebo Amazon.com :)
news_wgusoundtrack

PS: Dneska se koná premiéra filmu Stay Cool na Tribeca Film Festivale;) Jelikož mají v USA jiný čas než my tady..tak se objeví fotky, ohlasy atd až zítra;-) Teda doufám :-o..no a navíc ještě není jasné jestli se Hil premiéry zúčastní jelikož natáčí Provinces of Night ;-)

Larry Busacca for Tribeca Film Festival

23. dubna 2009 v 20:04 | _AnDYk_ |  2009 (photoshoots)
Po dlouhé době Hil nafotila nový shoot a to u příležitosti konání akce Tribeca Film Festival, kde má premiéru film Stay Cool:)Fotografka se jmenuje Larry Busacca:) A musím teda říct, že to Hil opravdu mocko sluší :)Líbí se mi tam prstě..je moc hezu oblečená a celkově to působí tak pěkně:)
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
Na tech ikonkach nejde nekdy videt hlava nebo tak..kliknete pro zvetseni;)
AKTUALIZOVANO:23.4.09, 21:56→upřesnění informací

"Any Other Day" - new preview

23. dubna 2009 v 15:26 | _AnDYk_ |  Listen Videos
Ahojte, určo si vzpomínáte..ti co tady chodí kvůli Hil a čtou si články, že jsem zde asi před dvěma dny dávala 33 sekundovou ukázku z nové písničky Any Other Day, kterou Hil nazpívala pro její nový film What Goes Up:)
Teď se objevilo dalších 30 sekund..nenavazuje to na sebe, ale je to další sestřih z této new písničky, která bude určo celá boží:) Už ty úryvky jsou suprové :)

Law & Order:SVU-"Selfish"-Preview

22. dubna 2009 v 17:17 | _AnDYk_ |  Law & Order:SUV
Ahojte...jak už jste zd emohli mnohokrát číst-Hil si zahrála v jedné epizodě seriálu Law & Order: SVU. Epizoda se jmenuje Selfish a vysílat se bude 28.4.09 na NBC. Teď se objevil kousek z této epizody..už se těším na celý díl;) Hil to tam mocko sluší a má zajímavou roli :)

Join Hilary For AIDS Walk New York!

22. dubna 2009 v 13:40 | _AnDYk_ |  News [articles]
Ahojki..officiání stránka potvrdila účast Hil na akci AIDS Walk New York. Což je skvělé :) Akce se bude konat 17. května a Hil vyzývá lidi aby se připojily k jejímu týmu With Love :)
Celá akce se řídí helsem: Raise Money, Raise Consciousness and Raise Hope! (v. př. zvýšení peněž, vědomí a naděje)
Zde jsou odkazy kde se můžete registorvat do Hilary Duff...Walk with Love týmu (oficiální název týmu) nebo přispět :)
Registrace do týmu: click
Facebook(více info atd): click

Zatím se do této akce celkem přihlásilo přes 2414 lidí a vybralo $658 (cca 13000)
Což na to, že je to chvíli na netu je úžasné;)

Jsem moc ráda, že se účastní další takovéhle akce :) Je mocko hodná ♥

What Goes Up-New Stills

21. dubna 2009 v 22:01 | _AnDYk_ |  WGU: trailers, promos, stills, posters
Čauki...před chvíli se objevily nové stillsky k filmu What Goes Up:) Jsou moc hezu..a jsem zvědavá na ten film;) Jinak film bude mít premiéru 8. května a to na Buffalo Niagra Film Festivale =o) Už jsem o tom psala :)
free image host free image host free image host
Děkuji za návštěvu. Doufám, že se ti zde líbilo a že zde nejsi naposled :)
Andyk

© HILARY-DUFF-NET.BLOG.CZ (by Andyk)