Wedding

Wedding Photos from Access Hollywood

12. listopadu 2010 v 13:19 | Andyk
Access Hollywood nám zveřejnilo další fotky ze svatby. Jsou úžasné :))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Wedding Photos from Ellen

26. října 2010 v 17:30 | Andyk
2 fotky ze svatby, které zveřejnila Ellen DeGeneres v její show. Jsou skvělé ♥ Btw: Volnoooooo :)) Konečně! Za chvilku jedu pryč, Twitter přidám až se vrátím, užijte si den! ^^
imagebam.com imagebam.com

Hilary's Wedding Was One of The Best

7. září 2010 v 19:54 | Andyk
hilary-duff-net.blog.cz

Stránka Hollywood life nedávno zveřejnila článek, ve kterém se Chloe Melas a Chris Spargo zmiňují o nejkrásnějších svatbách léta 2010. V seznamu se objevují páry jako Alicia Keys & Swiss Beatz, Carrie Underwood & Mike Fisher a Megan Fox & Brian Austin Green. A samozřejmě nechybí ani Hilary Duff & Mike Comrie :))

Hilary & Mike: Exclusive Wedding Photos #2

7. září 2010 v 19:44 | Andyk
Dvě nové exkluzivní fotky ze svatby ♥
imagebam.com imagebam.com

Hilary & Mike: Exclusive Wedding Photos

2. září 2010 v 15:40 | Andyk
Díky časopisu OK! máme možnost vidět spoustu, spoustu překrásných fotek ze svatby! Já už prostě k tomu nemám co dodat, je to opravdu nádherné. Hilary vypadala jak popelka a ta svatba musela být opravdu pohádková, všímejte si těch drobností ... dokonalé ♥ :))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Newlywed Kiss

19. srpna 2010 v 22:21 | Andyk
Sakra proč se ty fotky objevují po jedné?!! Mám tu další kvalitní fotku od časopisu OK!, novomanželký polibek :))

imagebam.com

Hilary Duff & Mike Comrie’s Prenup

19. srpna 2010 v 14:10 | Andyk
hilary-duff-net.blog.cz

Není žádným tajemstvím, že manželství nemusí vždy fungovat a i Hilary s Mikem podepsali předmanželskou smlouvu. Pokud by se Hilary vzdala svého práva na Mika, tak mu musí dát 500 mil. dolarů, spotřebiče a nábytek. I když jsou někdy předmanželské smlouvy obtížné, příbuzný Hilary řekl, že to byl rychlý další krok k tomu aby se mohli vzít. "Byla to úplně přátelská dohoda. Budou se navzájem moc milovat a toto byla jen formalita."

Wedding Feast and Shoes

19. srpna 2010 v 14:02 | Andyk
Díky OK! časopisu máme možnost vidět svatební boty Hilary (ty šperky na nich jsou nějaká jejich tradice), jsou moc pěkné ♥ Boty jsou značky Christian Louboutin. A dále pak fotku prostřené hostiny, líbí se mi že je tam sposta kytek a celkově je ta výzdoba úžasná! :)
imagebam.com imagebam.com

OK! Magazine (August ´10) - Exclusive Wedding Photos and Interviews

18. srpna 2010 v 21:35 | Andyk
A mám už tu scany z časopisu OK!, zařadila jsem je ovšem do rubriky "Svatba" protože se zde jako první objevily oficiální fotky a rozhovory. Páni já jen zírám :D Prostě nádhera! Všechno, Hilary byla přímo kouzelná! A ty šaty a účes a kytka a prostředí, no všechno! Pohádkové, krásné ♥ Je tam i spousta jiných zajímavostí, však si to pročtěte. Já prostě nemám slov! Přenádherná svatba! Musím také dodat, že mamka Susan i sestra Haylie vypadaly moc pěkně a samozřejmě Mikovi to taky seklo! :)) A koukejte na ten dort :D Plácám už blbiny, jsem z toho unešená ;D Jinak ještě jednou přeju novomanželům jen to nejlepší, a ať jim to vydrží, nejlépe napořád! ♥ :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

FIRST LOOK: Hilary's OK! Magazine Cover

18. srpna 2010 v 13:15 | Andyk
imagebam.com
Máme první příležitost vidět Hilary ve svatebním (nerozmazaně:D) :)) Zítra výjde nové číslo časopisu OK! a ten zveřejní oficiální fotky ze svatby apod. Už se nemůžu dočkat! Krom titulky se ještě objevilo video, kde mluví o spolupráci Hilary s Very Wang a taky o výběru spodního prádla ... ta fotka na titulce je úžasná ♥ Vypadala překrásně, pohádkově, těším se na další fotky ♥

Hilary´s Wedding Dress

17. srpna 2010 v 18:00 | Andyk
Toto jsou pravděpodobně svatební šaty od Hilary, samozřejmě neměla to co má ta ženská na krku a myslím, že k tomu měla ještě nějakou další vlečku a samozřejmě závoj. Šaty jako takové jsou moc pěkné, ne přeplácané a ani ne úplně obyčejné :)) ♥ Jen pro připomenutí, šaty jsou značky Vera Wang.
hilary-duff-net.blog.cz

Hilary and Mike danced to "Stand By Me"

17. srpna 2010 v 12:13 | Andyk
Píseň svatebního tance Hilary a Mika byla úžasná klasika od Johna Lennona "Stand By Me". Fanoušci také ví, že tento citát má Hilary vytetovaný na ruce :))

Wedding Was "Beautiful", Says Sis Haylie

17. srpna 2010 v 12:09 | Andyk
hilary-duff-net.blog.cz

Víkendová svatba Hilary s Mikem nemohla být víc romantická, říká její sestra Haylie.

Na Twitter napsala: "Jaký speciální víkend plný lásky a úžasných vzpomínek"


Hilary Duff is officially a married woman!

17. srpna 2010 v 12:01 | Andyk
Hilary Duff je oficiálně vdaná žena!
(usmagazine.com)
hilary-duff-net.blog.cz
22letá herečka se tuto sobotu provdala za hokejistu Mika Comrieho při západu slucne soukromého obřadu v 29.000.000dolarové nemovitosti San Ysidro Ranch v Montecitu (Kalifornie)!

Přibližně 100 přátel a příslušníků rodiny popíjelo koktejly u bazénu před obřadem, který začal při západu slunce.

Hilary byla oblečená v šatech značky Vera Wang, bez ramínek a vlasy měla vyčesané nahoru. Mamka Susan Duff doprovodila svou dceru po obřadní uličce, která byla lemována svíčkami a růžovými lístky, k oltáři. Sestra Haylie Duff byla jako dvorní dáma družiček.

"Byla to jedna z nejkrásnějších svateb, jakou jsem kdy viděl", řekl svědek jen 20 minut po obřadu. "Měli to všechno tak precizně připravené, byl to neuvěřitelný pohled."

Jsou spolu více jak dva roky a Mike Comrie ji o ruku požádal při letošní únorové dovolené na Havaji.

"Přišla jsem domů pro spoustu časopisů mé rodiny", řekla Duff. "Trhala jsem listy po celém domě, ve snaze najít perfektní šaty. Bylo to velmi vzrušující"

I když oba dva, vždy vydrželi dlouhodobé vztahy, Hilary říká, že má s manželem překvapivě přírodní vztah.

"Oba máme časově náročnou práci a oba pracujeme s lidmi, to nám pomáhá. Jsme od sebe daleko a není to tak, že jeden doma čeká", říká herečka.

Co dělá Mika perfektního?
"Je to skvělý chlapík. Nikdy jsem nepotkala nikoho kdo by o něm špatně mluvil. Je velkorysý, starosltivý a legrační. Prostě se spolu smějeme, což v životě potřebuju... je unikátní. Nemohla bych být s někým, kdo není unikátní", uzavřela Hilary.

Video: Hilary Duff & Mike Comrie Wedding [14.8.10]

16. srpna 2010 v 23:45 | Andyk
Video ze svatby doplněné fotkami a povídáním :) Ej lidi já tomu pořád nevěřím :D Jinak moc se omlouvám, ale ten článek s dalšími informacemi přidám zítra, jsem dneska už totálně mrtvá ...  tak pardón! :) PS: Jdou tady občas lépe vidět ty šaty, krásné pohádkové ♥

Hilary Duff & Mike Comrie Wedding [14.8.10] #3

16. srpna 2010 v 10:33 | Andyk
Tak jsem doma dřív než jsem čekala :D Mám tu ještě další fotky ze svatby, pořád je ta kvalita nic moc ale už je to trochu lepší :)) Ty šaty jsou krásné, celá ta svatba je překrásná! ♥ Už se nemůžu dočkat kvalitních fotek ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hilary Duff & Mike Comrie Wedding [14.8.10] #2

15. srpna 2010 v 17:04 | Andyk
Mám tu další fotky, ty z obřadu jsou pořád nekvalitní a mázlé ... spíše jsou tady fotky místa svatby a hostů. Je to kouzelné, opravdu pohádkové :) Já teď jedu pryč a vrátím se zítra okolo poledne, takže další fotky popř. informace a videa až zítra, mějte se krásně!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hilary Duff & Mike Comrie Wedding [14.8.10]

15. srpna 2010 v 11:40 | Andyk
Všechny zprávy a fámy o dnešním víkendu se potvrdily! Hilary Duff se v sobotu 14. sprna provdala za hokejistu Mike Comrie. Soukromý obřad se podle dřívějších zpráv uskutečnil v Santa Barabře. Hilary na sobě měla šaty od módní návrhářky jménem Vera Wang a Mike ji řekl své "Ano" při dechberoucím západu slunce za účasti 100 lidí z nebližší rodiny a přátel. Hilary doprovodila k oltáři její matka Susan Duff. Sestra Haylie a další čtyři kamarádky byly za družičky. Mám tady pár nekvalitních fotografií, jde ale vidět že Hil měla vyčesané vlasy nahoru a i na těch hodně nekvalitních fotkách vypadá skvěle. Dobrou zprávou je, že časopis OK! má právo na svatební fotky a spolu s dalšími informacemi by se měly objevit ve čtvrtečním vydání tohoto časopisu. Já ale doufám, že se něco objeví dřív na netu :)) Jinak gratuluju novomanželům! Svatba byla určitě kouzelná a přeji pohodu, lásku, štěstí a ať jim to dlouho vydrží!! :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

EDIT: Přidána jedna nová fotka, je kvalitnější a ta svatba vypadá jak z pohádky! :)) Ua, ja chci další fotky! :D

Nick Zano´s Twitter

13. srpna 2010 v 19:13 | Andyk
hilary-duff-net.blog.cz
Přítel od sestry Haylie Nick Zano napsal na svůj Twitter:

"Spím v novomanželském apartmá Kennedyho. Jsem poctěn zde být."

Těmito slovy neúmyslně potvrdil slova časopisu InTouch a to ve zkratce ty, že by se svatba měla konat již tento víkend! Jsem zvědavá, hihi :)

Mike Comrie’s Bachelor Party

13. srpna 2010 v 19:06 | Andyk
hilary-duff-net.blog.cz ©

Hokejový útočník Mike Comrie se se svou svobodou rozloučil v úterý večer s přáteli v losangelském klubu Trousdale. "Byl se sedmi přáteli, seděli ve VIP místnosti a pili vodku" řekl svěděk. "Dobře se bavili, ale Mike byl slušný."

Wedding this weekend?

13. srpna 2010 v 10:28 | Andyk
hilary-duff-net.blog.cz
Časopis In Touch tvrdí: "Hilary a Mike vemou již tento víkend v San Ysidro Ranch což je v Santa Barbaře (Kalifornie). Pár, který trávil v únoru dovolenou na Havaji, zvolil ranč, kde prezident Jonh F. Kennedy se svou manželkou trávili líbánky pro pocit starého Hollywoodu a romantického stylu. Hilary pro svatbu již šest týdnů cvičí a chodí na taneční kurzy se svým snoubencem Mikem Comriem. Profesionální hokejista, který Hilary pořídil zásnubní prsten za 1 mil. dolarů."


Uvidíme, co je na tom pravdy :))

Wedding News

9. srpna 2010 v 20:04 | Andyk
hilary-duff-net.blog.cz
• Přes všechny možné data E! News potvrdilo, že by se svatba Hilary a Mika měla uskutečnit už tento měsíc!

• Steven Taylor uvedl na svém Twittru, že by se svatba měla konat v Palm Springs. A je vcelku možné, že bude na svatbě fotit.

• Seznam hostů zatím není znám. Těším se na další info! :)
 
 

Reklama
Děkuji za návštěvu. Doufám, že se ti zde líbilo a že zde nejsi naposled :)
Andyk

© HILARY-DUFF-NET.BLOG.CZ (by Andyk)